`11.`Zakochałam się w twoich orzechowych oczach i śmiejących się ustach ♥


`Każdego dnia zasypiając wiedziała że nigdy nie bedzie jej , ale mimo to w marzeniach b
ył tylko on :*

`Często zdarza się, że wyładowujemy złość na osobach, które są dla Nas najważniejsze, bo mamy świadomość,że Nam zawsze wybaczą.`Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej, jak się sypie to rusz dupę, a nie czekaj, aż Ci ktoś pomoże!
`Zamiast spać myślisz o tym dupku, który siedzi Ci w głowie i nie ma zamiaru z niej wyjść nawet na głupi spacer. Analizujesz wszystko sekunda po sekundzie. Myślisz co by było gdybyś postąpiła inaczej, gdybyś zmieniła chodź jedno słowo, jeden gest. Całą noc poświęcasz jemu .
`Każdego dnia na nowo karmimy się kłamstwami, trwając w nich bez jakichkolwiek przeszkód, bo tak jest łatwiej? łatwiej oszukiwać samych siebie? wciąż na co dzień zabijać podświadomość, po to by pozornie wyjść na prostą? marne realia. zatruwasz własne życie, by żyć. ciągniesz za sobą stertę odmiennych pytań, tych pozostawionych gdzieś w tle tego życia, tych, na które odpowiedzi od zawsze były Ci obce. kolejne parę niezrozumiałych schematów, niezałatwionych spraw z przeszłości, łapiesz oddech, siadasz, kończysz temat .

1 komentarz:

 1. hej :) fajny blog :)
  zapraszam na mojego z opisami - www.twoj-opis.blogspot.com (można też polubić na fejsie :D )

  i na mojego prywatnego - madamejoliee.blogspot.com :D

  Byłoby miło gdybys dodała do obserwowanych:)

  buziaki :D

  OdpowiedzUsuń